Správa letadel

Zvažujete pořízení letadla pro vlastní potřebu nebo za účelem investice?

Soukromé letadlo vám poskytne neomezenou svobodu, ale zároveň se může stát velmi zajímavým investičním prostředkem přinášejícím  atraktivní výnosy.

Pokud se rozhodnete pořídit si letadlo, pomůžeme vám vyřídit veškeré finanční otázky týkající se plánování koupě a provozu, vyřešíme za vás potřebné administrativní formality, zajistíme profesionální letovou posádku a další specializované služby od plánování, přes monitoring až po pravidelnou údržbu.

JetForTrip nabízí jako jediná společnost v České republice 3 varianty provozu a správy letadel:
Velká proudová letadla

Provoz letadla výhradně pro majitele

Majitel využívá letadlo pouze pro své soukromé účely a letadlo je mu tedy kdykoliv plně k dispozici.

Provoz letadla pouze za účelem zisku

Letadlo je využíváno pro charterové lety a jako investiční prostředek generuje svému majiteli zisk. JetForTrip nabízí unikátní obchodní model, v rámci kterého se naše společnost spolupodílí na pořízení letadla a pokrytí jeho nákladů. V tomto modelu klademe velký důraz na výběr letadla s ohledem na jeho stáří, provozní náklady, prodejní hodinovou sazbu, výbavu, kapacitu cestujících a dolet.
Střední proudová letadla
Malá proudová letadla

Provoz letadla pro majitele s částečným využitím pro charterové lety

V době, kdy letadlo není využito majitelem pro soukromé účely, zajistíme jeho využitelnost pro charterové lety. Prioritou zůstává připravenost letadla pro soukromé účely majitele, nicméně prostřednictvím charterových letů dokážeme zajistit snížení provozních nákladů na soukromé lety. V případě vyššího využití pro komerční účely, může letadlo generovat svému majiteli i zisk.
Velká proudová letadla

Provoz letadla výhradně pro majitele

Majitel využívá letadlo pouze pro své soukromé účely a letadlo je mu tedy kdykoliv plně k dispozici.
Střední proudová letadla

Provoz letadla pouze za účelem zisku

Letadlo je využíváno pro charterové lety a jako investiční prostředek generuje svému majiteli zisk. JetForTrip nabízí unikátní obchodní model, v rámci kterého se naše společnost spolupodílí na pořízení letadla a pokrytí jeho nákladů. V tomto modelu klademe velký důraz na výběr letadla s ohledem na jeho stáří, provozní náklady, prodejní hodinovou sazbu, výbavu, kapacitu cestujících a dolet.
Malá proudová letadla

Provoz letadla pro majitele s částečným využitím pro charterové lety

V době, kdy letadlo není využito majitelem pro soukromé účely, zajistíme jeho využitelnost pro charterové lety. Prioritou zůstává připravenost letadla pro soukromé účely majitele, nicméně prostřednictvím charterových letů dokážeme zajistit snížení provozních nákladů na soukromé lety. V případě vyššího využití pro komerční účely, může letadlo generovat svému majiteli i zisk.
Ponechte starosti s pořízením a provozem letadla na nás a užívejte si radosti ze svých soukromých cest. Náš tým profesionálů je Vám plně k dispozici v kteroukoliv dobu a s veškerou péčí zajistí, že vaše letadlo bude vždy perfektně připraveno dle vašich potřeb.
Děkujeme, vaše zpráva byla odeslána.
Omlouváme se! Při odesílání formuláře došlo k chybě.