5 hvězdičkové služby

Přeprava osob

Naše klienty přepravujeme po celém světě. Nezáleží jestli letíte z České republiky, nebo vaše cesta začíná v zahraničí. Vždy létáme výhradně s nejmodernějšími letadly ve 100% technické kondici. Naši piloti jsou profesionálové s dlouholetými zkušenostmi v letecké dopravě.

Pokud opravdu spěcháte, jsme schopni připravit vaše letadlo již do 2 hodin od rezervace letu z hlavních českých letišť. Dále pak z jakéhokoliv letiště v České republice do 4 hodin od potvrzení rezervace letu. Dopravíme Vás na nejbližší letiště k vašemu cíli. Případně na letiště dle vašich preferencí. Nikdy nečekáte na letadlo, ale letadlo čeká Vás.

Pro vaši pohodlnou cestu zajistíme také veškeré další služby. Před letem zajistíme cestu na zvolené letiště, kde na vás bude čekat připravený letoun a kapitán s posádkou. Zařídíme všechny náležitosti pro váš včasný start na cestu.

Naší prioritou je zejména vaše pohodlí, spolehlivá doprava do vaší destinace a také diskrétnost.

Pro koho je privátní letecká doprava určena? Prakticky pro kohokoliv. Zajišťujeme obchodní cesty pro naší business klientelu. Podnikatelé a manažeři s námi létají na obchodní schůzky, nebo služební cesty do svých zahraničních firem. Zajišťujeme také soukromé lety pro celé rodiny nebo páry. Atraktivní jsou i lety pro přátele, kteří vyráží na společnou dovolenou nebo výlety. Nejčastěji létáme k moři, do Alp nebo za sportem, například na golf, také na závody, festivaly, koncerty a módní přehlídky.  Diskrétně přepravujeme celebrity a sportovce.

Přeprava nákladů

Zajišťujeme přepravu běžných nákladů pro naší firemní klientelu. Zásilku jsme schopni přepravit z jakéhokoliv letiště na světě až na místo určení. Náklady přepravujeme 365 dní v roce. Našimi významnými zákazníky jsou například továrny linkové výroby. Zejména v případech kdy standardní linková nebo pozemní doprava není schopna zajistit přepravu v požadovaném termínu nebo na určené místo. Soukromá letecká přeprava je užitečná zejména v případech, kdy jde o čas a individuální požadavky zákazníků.

Aircraft Management

Soukromé letadlo není pouze prostředek, který vás přemístí z bodu A do bodu B. Je to komplexní stroj který vyžaduje profesionální management a logistickou podporu pro jeho co nejefektivnější využití. Letecké Taxi nabízí kompletní řešení v oblasti managementu a operování vašeho letadla, 24/7 po celý rok a zajišťuje veškeré povinnosti ohledně letecké legislativy, údržby letounu, hangárování, posádky a vše ostatní s provozováním spojené. Letecké Taxi též umožňuje svým klientům využívat jejich letadlo jako investici, tedy pro použití na charterových a dalších letech. Tímto se vlastnictví letadla nestane pouze příjemnou a velice komfortní záležitostí, ale i prostředek k získání příjmů.

Dovoz letadel

Dle vašich požadavků vám dodáme letoun, který poptáváte.
Zajistíme kompletní dodávku na klíč a to včetně:
  • kontroly technického stavu naším technikem transportu letounu (kontejnerem nebo přelet),
  • deregistrace v zemi původu a registraci v ČR,
  • upgradu avioniky (IFR/VFR),
  • instalace nového interiéru či exteriéru,
  • návrhu budoucího provozu letounu.
Spolupráce s námi vám ušetří plno starostí, protože opravdu víme co děláme – veškeré naše letouny jsme si importovaly z USA.

Osvědčení leteckého provozovatele